Tani Kredyt

tani kredytMarka Tani Kredyt należy do Alfa Finance, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Marka ta specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek, klientom indywidualnym. Serwis swoją ofertę kieruje szczególnie do osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki.

Instytucja pożyczkowa Tani Kredyt oferuje pożyczki dla nowych oraz stałych klientów. W tej firmie nowi klienci mogą liczyć na darmową pożyczkę w wysokości aż 3100 złotych (minimalnie 200) i spłacić ją w ciągu 5-30 dni. Stali klienci w tej firmie mogą pożyczyć pieniądze w kwocie od 200 do 7000 zł na 30 dni.

Wszystkie osoby, które ubiegają się o pożyczkę w serwisie to obywatele RP w wieku od 21 do 65 lat, którzy założyli profil na stronie serwisu TaniKredyt.pl, posiadają aktywny numer telefonu oraz konto bankowe. Osoba starająca się o pożyczkę nie może również znajdować się w żadnym z rejestrów dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych, w przeciwnym razie wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony.

Tani Kredyt logowanie

Wniosek o pożyczkę w Tani Kredyt należy złożyć online. Osoby wnioskujące w tej firmie po raz pierwszy muszą wypełnić specjalny formularz rejestracyjny.

 1. Na stronie www.tanikredyt.pl wybierz interesującą Cię kwotę oraz termin pożyczki;
 2. Następnie kliknij „Weź pożyczkę teraz”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji. Uzupełnij wszystkie dane i kliknij „Zarejestruj”;
 3. W kolejnym kroku poprosimy Cię o przelanie Opłaty za utworzenie Konta Użytkownika – szczegóły płatności otrzymasz na e-maila;
 4. Pamiętaj opłata powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem;
 5. Po zaksięgowaniu opłaty, Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia danych;
 6. Decyzję otrzymasz na SMS oraz e-mail podany podczas rejestracji.

Tani Kredyt kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Alfa Finance Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Nowogrodzka 50/54 lo.428, Warszawa

E-mail: info@tanikredyt.pl

WWW: www.tanikredyt.pl

Telefon kontaktowy: 22 380 23 73

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. – Niedz. 09:00 – 17:00

Tani Kredyt opinie

Firma Tani Kredyt to serwis, z którego pomocą zaciągniesz, spłacisz szybko i bezpiecznie pożyczkę na uczciwych zasadach. TaniKredyt gwarantuje swoim klientom swobodny dostęp do infolinii oraz różnych kanałów komunikacji.

Eliza 45 lat:

 • Dzięki pożyczce Tani Kredyt szybko uzyskałam pieniądze. Pożyczka była mi potrzebna na zakup sprzętu AGD.

Mirosław 55 lat:

 • Ta firma jest najlepsza, udzielili mi pożyczki bez żadnych problemów. Po krótkiej weryfikacji telefonicznej otrzymałem pieniądze na konto.

Robert 35 lat:

 • Pożyczka dla stałych klientów w Tani Kredyt to dobra opcja dla każdego, kto stara się o większą kwotę pieniędzy.

Zosia 36 lat:

 • Pożyczka w tej firmie jest rzeczywiście tania, brałam i jestem zadowolona. Prosta procedura i szybkie pieniądze na koncie.

Renata 42 lata:

 • Bardzo dobra i rzetelna firma, wszystko zgodnie z umową. Złożenie wniosku trwało zaledwie chwilę a pieniądze bez żadnych problemów znalazły się na moim koncie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.