TAKTO

takto finanseTakTo Finanse należy do grupy ULTIMO, zajmującej się windykacją i obrotem wierzytelnościami. Obecnie firma oferuje szybkie pożyczki na większe kwoty.

Firma TAKTO Finanse oferuje pożyczki długoterminowe, które charakteryzują się przejrzystymi zasadami, brakiem ukrytych kosztów i zapisków umowy ukrytych drobnym drukiem. Ta firma przede wszystkim oferuje pożyczkę w kwocie do 25 000 złotych i jest to jedna z najwyższych pożyczek oferowanych na rynku pozabankowym. Pożyczkę należy spłacić w okresie od 6 aż do nawet 36 miesięcy, co stanowi bardzo nietypową i zarazem korzystną dla klienta ofertę.

Pożyczkę w Takto można przeznaczyć na dowolny cel. Uzyskaną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. na duże wydatki.

Takto logowanie

 Pożyczka ratalna w TakTo Finanse przeznaczona jest dla osób, które zamierzają pożyczyć wysoką sumę pieniędzy do 25000 zł na elastyczne raty do 36 miesięcy.

Z tej oferty przez internet mogą skorzystać osoby, które mają od 18 do 75 lat, są obywatelami Polski, posiadają ważny dowód osobisty. Jak i również zarabiają minimum 500 zł netto i nie mają aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK. Ważne jest podanie numeru telefonu oraz numer konta bankowe. Osoby, które mogą pochwalić się pozytywną historią kredytową, z dużym prawdopodobieństwem otrzymają pożyczkę w TakTo Finasne.

Wnioskowanie w TakTo Finanse trochę odbiega od standardów oferowanych przez inne firmy pożyczkowe udzielające pożyczek przez Internet. Osoby, które pragną ubiegać się o pożyczkę, muszą wypełnić krótki formularz.

 1. We wniosku podajesz podstawowe dane osobowe, PESEL, adres e-mail, telefon kontaktowy i określasz oczekiwaną kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
 2. Niedługo po przesłaniu wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant TAKTO Finanse, który dokona weryfikacji Twoich danych i przyjmie telefoniczny wypełniony formularz. W czasie rozmowy otrzymasz wstępną decyzję kredytową i poznasz wysokość rat kredyt;
 3. Wniosek o pożyczkę można zawrzeć telefonicznie lub w obecności kuriera, który dostarczy umowę do podpisu i odbierze niezbędne dokumenty;
 4. Po rozmowie z konsultantem otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o przesłanie wymaganych kopii dokumentów i przelanie 1 grosza;
 5. Pożyczkę otrzymasz do 24 godzin w formie przelewu na podane we wniosku konto lub w późniejszym terminie możesz odebrać ją osobiście na Poczcie.

Takto kontakt

 Dane firmy

 Dokładna nazwa firmy: TAKTO Finanse sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Szczytnicka 11, Wrocław

E-mail: info@taktofinanse.pl

WWW: www.taktofinanse.pl

Telefon kontaktowy: 801 006 206

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00.

Takto opinie

Firma TAKTO Finanse to kolejna firma oferująca wygodne, szybkie pożyczki. Usługi firmy spotykają się z dużym zainteresowaniem, dlatego też przybywa coraz więcej zadowolonych klientów.

Katarzyna 26 lat:

 • Byli moją ostatnią deską ratunku, pieniądze dostałam bez żadnych problemów.

Michał 33 lata:

 • Pożyczka udzielona szybko i sprawnie. Nie ma ukrytych kosztów. Wszystko jest przejrzyste. Kalkulatora na stronie do dobra opcja, ponieważ można sobie wyliczyć wszystkie koszta i odsetki.

Tadeusz 41 lat:

 • Pożyczkę dostałem bardzo szybko a pieniądze były na koncie w miarę szybko ( w 5 godzin). Cały proces wnioskowania o pożyczkę można załatwić telefonicznie.

Milena 36 lat:

 • Pożyczanie w firmie wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Pożyczka wzięta i teraz pozostaje mi tylko ją spłacać.

Seweryn 50 lat:

 • TAKTO jest propozycją nr 1, przynajmniej dla mnie. Jestem zawsze zadowolony jak korzystam z ich produktów.

Anna 39 lat:

 • Dobra oferta tylko opcja z kurierem jest długotrwałą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.