Szybkie pożyczki pozabankowe na raty w Aasa Polska

Chwilówki, czyli według bardziej precyzyjnego określenia, szybkie pożyczki pozabankowe na relatywnie niewielkie kwoty pieniędzy nadal główny segment oferty zdecydowanej większości firm na polskim rynku pożyczkowym. Coraz bardziej widoczna jest jednak tendencja do oferowania klientom pożyczek ratalnych na warunkach zbliżonych do tego, co posiadają w swoich ofertach banki. Jedną z ciekawszych a zarazem bardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się właśnie udzielaniem pożyczek w systemie spłat ratalnych jest Aasa Polska. Wysoką renomę tego pożyczkodawcy potwierdzają nie tylko liczby, obrazujące na przykład ilość klientów, ale przede wszystkim znakomite aasa opinie, pozycjonujące tę firmę w gronie najlepszych pożyczkodawców pozabankowych na polskim rynku.

Aasa opinie: szybkie pożyczki pozabankowe w systemie ratalnym

Główna lub przynajmniej jedna z ważniejszych przyczyn tak świetnych recenzji jakie zbiera Aasa Polska jest znakomite zbalansowanie oferty. Pożyczki dostępne w Aasa łączą ze sobą zalety typowych chwilówek oraz pożyczek ratalnych.

Szybkie pożyczki pozabankowe w Aasa są dostępne w całości online. Do uzyskania pożyczki wystarczy rejestracja na witrynie firmy oraz wypełnienie formularza. Typowe dla pożyczek ratalnych są już natomiast maksymalna kwota finansowania a zwłaszcza okres spłaty. O ile pod względem kwot pożyczek ratalnych Aasa niczym szczególnym się nie wyróżnia, o tyle już maksymalny okres spłaty na poziomie 36 miesięcy może robić wrażenie. 

Opinie o aasa akcentują również przejrzysty i klarowny charakter oferty tej instytucji pożyczkowej. W ofercie Aasa Polska klient znajdzie więc na dobrą sprawę tylko jeden wariant a mianowicie pożyczkę ratalną na podstawowych warunkach. Aasa nie udostępnia więc np. darmowej pierwszej pożyczki, opcji przedłużenia czy też pożyczek refinansujących.

Szybkie pożyczki pozabankowe w Aasa Polska: warunki

Opinie o aasa wskazują na relatywnie łatwą dostępność pożyczek ratalnych w tej firmie. Aby móc wnioskować o pożyczkę w Aasa klient musi mieć co najmniej 20 oraz nie więcej, niż 74 lata. Konieczne będzie także posiadanie stałego oraz możliwego do udokumentowania dochodu. W ramach procesu weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy sprawdzane są wszystkie najważniejsze bazy dłużników, a więc zarówno BIK, jak i KRD, BIG InfoMonitor czy też ERIF. 

Co bardzo ważne, Aasa Polska udostępnia opcję wypłaty kwoty pożyczki poprzez czek GIRO. Skorzystanie z takiej możliwości kosztuje niecałe 15 złotych i pozwala na pominięcie obiegu bankowego, co dla wielu klientów może być okolicznością o istotnym znaczeniu.

Ciekawym wariantem jest także opcja pożyczki Aasa Standard z Pakietem Korzyści. W tym wypadku klient zostaje przede wszystkim objęty ochroną ubezpieczeniową na czas trwania umowy. Oprócz tego, przez pierwsze 6 miesięcy można spłacać jedynie część odsetkową kwoty pożyczki. W tym wariancie firma udostępnia także możliwość dwukrotnego zawieszenia spłaty rat w przeciągu czasu trwania umowy.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.