SuperRata

super rataPożyczka SuperRata to jedna z najlepszych ofert na rynku pożyczek ratalnych. Marka należy do firmy Supergrosz.pl Sp. z o.o. Firma SuperRata specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych, które raczej nie występują pod postacią darmowej pożyczki. Wszystkie pożyczki w tej firmie są płatne.

SuperRata oferuje pożyczki od 1000 do 6000 zł. Okres spłaty tej pożyczki można rozłożyć na 12 bądź nawet 30-miesięcznych rat. Oferta od tej firmy kierowana jest do osób, które potrzebują solidnego wsparcia finansowego na większe przedsięwzięcia. Jak i również na spłatę zaległych długów czy też na inne potrzebne wydatki.

SuperRata logowanie

Oferta tej firmy jest bardzo przystępna i wnioskować o pożyczkę może każdy wystarczy tylko mieć przynajmniej 21 lat, numer PESEL, stałe źródło dochodu i stałe miejsce zamieszkania. Możemy wnioskować o pożyczkę także, jeśli posiadamy zobowiązania w innych instytucjach finansowych, warunkiem są jednak terminowe spłaty. Przed udzieleniem pożyczki SuperRata sprawdzi naszą historię w rejestrach BIK, BIG Infomonitor, ERIF i KRD. W ten sposób SuperRata wspiera odpowiedzialne pożyczanie i zyskuje pewność, że nie obciąży swoich klientów zobowiązaniami, których nie będą w stanie spłacić.

SuperRata gwarantuje łatwy proces składania wniosków o pożyczkę. Cała procedura odbywa się poprzez Internet.

  • Wystarczy, że wejdziemy na stronę firmy i tam wypełnimy wniosek o pożyczkę. Możemy starać się o zaciągnięcie pożyczki od 1000 do 6000 zł, ze spłatą maksymalnie do 30 miesięcy. Na stronie głównej znajdziemy kalkulator, na którym wirtualnym suwakiem wybieramy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
  • Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. Jesteśmy zobowiązani podać dane osobowe, które znajdziemy na naszym dowodzie osobistym np. numer PESEL. Pożyczkodawca poprosi nas również o podanie numery telefonu i adresu e-mail;
  • Po wysłaniu wniosku konsultant firmy skontaktuje się z nami, w celu sfinalizowania umowy pożyczki. Pod wnioskiem znajdują się zgody. Musimy zapoznać się z nimi i zaakceptować je;
  • Weryfikacja danych — dane osobowe i bankowe trzeba potwierdzić za pomocą szybkiej aplikacji;
  • Po akceptacji wniosku otrzymamy pieniądze na konto.

SuperRata kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Czerniowiecka 6B, Warszawa

E-mail: kontakt@superrata.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 16 00

www: https://superrata.pl/

Godziny pracy: Pon-Pt 8 – 20, Sobota 9 – 17.

SuperRata opinie

SuperRata cieszy się coraz większym powodzeniem klientów. SuperRata to wygodne i proste rozwiązanie dla osób, które znalazły się nagłej potrzebie i nie mogą sobie pozwolić na długie kolejki w bankach czy też ciągłe donoszenie dokumentów.

Arkadiusz 55 lat:

  • SuperRata to pożyczka szybka z dogodnymi ratami, bez zbędnych formalności.

Wioletta 34 lata:

  • Wzięcie pożyczki to procedura prosta i szybka. Sympatyczna Pani konsultantka zadzwoniła w celu weryfikacji danych i dalej poszło już błyskawicznie. Pieniądze wypłacone bardzo szybko.

Kamil 44 lata:

  • Zdecydowałem się na pożyczkę rozłożoną aż na 30 rat, dzięki czemu nie odczuwam tak mocno ich spłaty. Póki, co jestem dopiero po spłacie 6 rat, ale nie mam firmie nic do zarzucenia, wszystko odbywa się prawidłowo.

Michalina 33 lata:

  • Właśnie spłaciłam ostatnią ratę. SuperRata jest godna polecenia.

Michałek 27 lat:

  • Pożyczka szybka i bardzo miła i sympatyczna obsługa.

Marzena 36 lat:

  • SuperRata to sposób na szybkie i wygodne pożyczanie. Pożyczkę otrzymałam bardzo szybko, bo w ciągu 15 min były już na moim koncie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.