SuperGrosz

super groszSuperGrosz to nowy pożyczkodawca, który na polskim rynku finansowym działa od 2015 roku. Firma SuperGrosz.pl gwarantuje nowoczesne podejście do udzielania chwilówek. Nie prowadzi stacjonarnych biur, a wszystkie formalności zapewnia przez telefon lub Internet.

Pożyczka ratalna dla pierwszych Klientów wynosi od 1000 zł do 10 000 zł. Dla stałych klientów nawet do 15 000 zł. SuperGrosz pożycza pieniądze na okres od 4 do 48 miesięcy. To bardzo długi okres, dzięki któremu klient może spokojnie zaplanować swoje wydatki. Długi czas spłaty pozwala na spokojne regulowanie swojego zobowiązania finansowego w taki sposób, że nie odczujemy miesięcznych przelewów. Firma SuperGrosz oferuje również nowym klientom pożyczkę za darmo, jeśli w ciągu 30 dni spłaci zaciągnięte zobowiązanie. Nowi kliencie maksymalnie pomogą pożyczyć od 1000 zł do 10 000 złotych.

SuperGrosz logowanie

SuperGrosz firma udzielająca pożyczek przez Internet dba zarówno o komfort oraz bezpieczeństwo klientów. Dużą wagę przywiązując do przekazanych danych, które są używane wyłącznie na potrzeby przydzielenia pożyczki. Pożyczkę w SuperGrosz.pl obecnie mogą wziąć osoby, które mają obywatelstwo polskie, ukończyły 18 lat oraz posiadają dowód osobisty, indywidualne konto bankowe oraz własny telefon komórkowy. Procedura ubiegania się o pożyczkę została uproszczona do minimum.

W SuperGrosz można aktualnie pożyczyć od 1 000 zł do maksymalnie 15 000 zł. Cały proces wnioskowania o pożyczkę SuperGrosz jest przejrzysty i prosty.

 1. Ustal kwotę pożyczki i okres spłaty na kalkulatorze pożyczkowym na supergrosz.pl;
 2. W jednym kroku wypełnij formularz rejestracyjny i wniosek pożyczkowy;
 3. Jeżeli wybrałeś opcję wypłaty pożyczki na konto, zrób przelew weryfikacyjny lub skorzystaj z aplikacji Konto X;
 4. Poczekaj na wiadomość z decyzją od Super Grosz oraz kodem weryfikacyjnym (w przypadku wypłaty czekiem GIRO);
 5. Odbierz pieniądze na koncie bankowym lub na poczcie;
 6. Weź kolejną pożyczkę po spłacie poprzedniej za pomocą konta klienta w supergrosz.pl.

SuperGrosz kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Inflancka 11/27,, Warszawa

E-mail: kontakt@supergrosz.pl

WWW: www.supergrosz.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 15 00

Godziny pracy: Pon.- Pt. 8-20 Sob. 9-17

SuperGrosz opinie

Pożyczki w SuperGrosz.pl to błyskawiczne, bezpieczne i uczciwe pożyczki. Z serwisu skorzystało już wiele osób, które potrzebowały wsparcia finansowego. Dzięki pożyczce te osoby mogły zrealizować marzenia i plany.

Miłosz 30 lat:

 • Od tej firmy pożyczałem i jestem zadowolony, bo wszystkie formalności są załatwiane ekspresowo. Pożyczka na koncie w 15 minut.

Halina 51 lat:

 • SuperGrosz to jedna z lepszych firm pożyczkowych, z których miałam okazję korzystać. Pożyczka udzielona bardzo szybko, pieniądze na koncie w 15 minut.

Kacper 33 lata:

 • W SuperGrosz są bardzo łatwe do przejścia formalności — nie wymagają potwierdzenia dochodów. Firma godna polecenia, pieniądze były szybko na koncie.

Stanisława 49 lat:

 • Dostałam pozytywną decyzję i pożyczka została mi udzielona.

Gloria 34 lata:

 • W SuperGrosz szybko rozpatrzyli wniosek, ilość rat jest w porządku, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.