Ratkomat

ratkomatFirma Ratkomat jest jednym z produktów finansowych oferowanych przez znaną i cenioną firmę Aasa. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online.

Ratkomat kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które pilnie potrzebują wsparcia finansowego na dowolny cel. W tej firmie możesz wnioskować o kwotę od 2 000 do 10 000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy. Na koszty pożyczki składają się:

 • Jednorazowa opłata przygotowawcza, comiesięczna opłata administracyjna oraz roczna stopa oprocentowania. Firma nie oferuje żadnych promocji dla nowych i stałych klientów.

Ratkomat to marka przyjazna zarówno osobom dopiero rozpoczynającym życie na własny rachunek. W Ratkomat szansę na pożyczkę mają także osoby starsze – wystarczy, że mają odpowiednią zdolność kredytową.

Ratkomat logowanie

Firma Rankomat specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. W tej firmie możemy uzyskać od 2000 do 10000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 24 miesięcy. Ubiegać się o pożyczkę może każdy, kto:

 • Zmieści się w przedziale wiekowym między 20 a 80 rokiem życia;
 • Mieszka na stałe na terenie Polski;
 • Posiada dochód z tytułu pracy lub renty, emerytury czy innego stałego źródła zarobku;
 • Nie będzie dłużnikiem według rejestrów BIG.

Ratalna pożyczka przez internet jest udzielana również osobom, które już posiadają inne kredyty, o ile nie mają zadłużenia. Ponadto portal oferuje możliwość wzięcia drugiego zobowiązania u nich pod warunkiem, że pierwsze jest spłacone przynajmniej w połowie.

Proces ubiegania się o pożyczkę ratalną w Ratkomat jest bardzo wygodny i nie powinien sprawić nikomu większych problemów.

 1. Przede wszystkim należy odwiedzić stronę serwisu i korzystając z intuicyjnego kalkulatora, obliczyć koszt zobowiązania;
 2. Następnie, trzeba wypełnić krótki kwestionariusz. Wpisujemy dane z dowodu osobistego oraz dotyczące majątku. To pozwoli obliczyć zdolność kredytową;
 3. System dokona weryfikacji i wyda decyzję. Jeśli jest ona pozytywna, firma przygotuje umowę, która zostanie dostarczona przez kuriera na wskazany adres;
 4. Podpisanie umowy to już ostatni etap. Gdy znajdzie się ona w siedzibie firmy, pieniądze zostaną wysłane na rachunek bankowy wnioskującego lub jako czek do wybranej placówki pocztowej.

Ratkomat kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Salelifter Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Raciborska 35 A, Rybnik

E-mail: kontakt@ratkomat.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Ratkomat opinie

Ratkomat jak sama nazwa wskazuje to firma udzielająca pożyczek ratalnych. Firma przygotowała dla swoich klientów ofertę, którą w łatwy sposób można dostosować do swoich potrzeb.

Franek 31 lat:

 • Bardzo fajne oferty mają, zawsze coś dopasują do twoich potrzeb, warto spróbować i zobaczyć, co ci zaoferują, to nic nie kosztuje.

Kevin 40 lat:

 • Długi okres kredytowania, warte rozważenia.

Karolina 29 lat:

 • Ratkomat jest naprawdę świetną firmą, podobają mi się ich promocje na zakupy, a warunki umów są bardzo przystępne, czytelne i zrozumiałe, a jest to dla mnie bardzo ważne.

Jurek 45 lat:

 • Pilnie potrzebowałem gotówki na zakup nowego samochodu. Dzięki ratkomat.pl bardzo szybko udzielono mi pożądanej pożyczki i mogłem bez problemu zakupić nowe auto.

Adam 48 lat:

 • Polecam pożyczkę w serwisie Ratkomat.

Karina 33 lat:

 • Pożyczka została bardzo szybko udzielona bez żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.