Rapida

rapida moneyFirma pożyczkowa Rapida Money to całkowicie nowa oferta na krajowym rynku, która udziela pożyczek ratalnych osobom bezrobotnym, zadłużonym oraz z negatywną historią kredytową.

Nowoczesna firma Rapida Money to brytyjska firma pożyczkowa, która już od wielu lat udziela pożyczek ratalnych. W firmie tej można pożyczyć pieniądze w kwocie od 2500 zł do 25 000 zł. Odpowiednia pożyczona suma pozwala zrealizować plany i pokryć wszelkie niespodziewane wydatki. W Rapida Money pożyczka może zostać rozłożona na okres kredytowy 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. W te firmie wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki odbywają się za pośrednictwem internetu oraz rozmów telefonicznych.

Rapida logowanie

Rapida Money jest nową firmą pożyczkową udzielająca pożyczki ratalne. Najczęściej osobom bezrobotnym, zadłużonym, które nie posiadają pozytywnej historii kredytowej. Firma ta udziela pożyczek osobom w wieku 18 – 75 lat, która ma status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski. Osoba, która chce pożyczyć nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. W tej firmie pożyczkę może dostać każda pełnoletnia osoba, która będzie miała gwarant.

Wnioskowanie o pożyczkę w Rapida Money nie jest skomplikowany. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy spełnić kilka prostych kroków:

 1. Na samym wstępie powinno się określić wysokość pożyczki i podać okres spłaty;
 2. W kolejnym kroku należy wypełnić wniosek z podstawowymi danymi osobowymi;
 3. Następnie wymaga się przedstawienia informacji na temat poręczyciela;
 4. Kolejny krok polega na weryfikacji poręczyciela przez pożyczkodawcę. Żyrant powinien wykazywać płynność finansową i mieć możliwość spłaty zobowiązania za głównego pożyczkobiorcę;
 5. Kolejnym krokiem jest telefoniczny kontakt z klientem firmy i jego poręczycielem;
 6. Ostatnim etapem jest przelew pożyczki na konto żyranta. Czynność ta ma na celu wyeliminowanie ewentualnego oszustwa.

Rapida kontakt

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: Rapida sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Elektoralna 13 lok 121, Warszawa
E-mail: czesc@rapidamoney.pl
WWW: www.rapidamoney.pl
Telefon kontaktowy: 128813123
Godziny pracy: brak informacji

Rapida opinie

Rapida Money jest bardzo cenionym pożyczkodawcą. Firma pożyczkowa oferuje pożyczki dla osób zadłużonych, dlatego tak wielu ludzi z niej korzysta. Poniżej przedstawiamy kilka opinii osób, które skorzystały z naszej oferty.

Anna 30 lat:

 • Firma Rapida Money przedstawia warunki, które da się zaakceptować. Sprawdzili tylko zdolność kredytową mojego żyranta. Dostałam pieniądze szybko pomimo długów.

Paweł 36 lat:

 • Jestem osobą, która dobrze zarabia, ale źle zainwestowałem i się dość mocno zadłużyłem. Rapida pomogła spłacić najpilniejsze długi, więc nie narzekam.

Alina 37 lat:

 • Pożyczka idealna dla osób zadłużonych i odrzuconych przez banki i parabanki. Polecam, wszystko sprawnie, szybko i solidnie pieniądze na koncie następnego dnia.

Magda 26 lat:

 • Firma Rapida oferuje super pożyczki dla osób bez zdolności kredytowej.

Małgorzata 33 lata:

 • Firma Rapida skusiła mnie doskonałą ofertą oraz dopasowanym okresem spłaty. Z gwarantem też nie miałam żadnym problemów. Formalności zdecydowanie szybciej przebiegają niż w banku a co wielki plus. Spłata przebiega bez najmniejszych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.