Profi Credit

profi creditPopularna firma pożyczkowa Profi Credit jest jedną z najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce. Spółka działa na naszym rynku już od 2004 roku i do tej pory zdążyła zdobyć zaufanie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta. Oferta Profi Credit nie jest skierowana do osób, które poszukują szybkich chwilówek online. Jest to pożyczka dla osób, które potrzebują większej gotówki z dłuższym okresem spłaty.

Firma Profi Credit to marka, która oferuje pożyczki długoterminowe na większe kwoty z dłuższym okresem spłaty. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł ze spłatą rozłożoną do 36 miesięcy. O pożyczkę od tej firmy możemy wnioskować w placówce Profi Credit lub przez internet.

Profi Credit oferuje swoje pożyczki osobom, które są:

 • W odpowiednim wieku 18-80 lat;
 • Obywatelami polskimi i mają polski dowód osobisty;
 • Pożyczka dostępna jest dla osób prywatnych lub te, które mają działalność gospodarczą;
 • Zameldowane i mieszkają na stałe w Polsce;
 • Otrzymują regularne dochody;
 • Nie figurują w żadnym rejestrze dłużników;
 • Mają konto bankowe w polskim banku i numer telefonu komórkowego.

Profi Credit logowanie

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Instytucja pozabankowa udziela niestandardowych pożyczek, które odbiegają nieco procedurą od zwykłych pożyczek online. Wszystkie formalności załatwiane są zwykle poprzez bezpośredni kontakt pracownika firmy z klientem i od tego, jak szybko uda zorganizować się spotkanie z klientem zależy to, jak szybko klient uzyska pieniądze. Poniżej przedstawiamy jak starać się o pożyczkę krok po kroku.

 1. Wypełniamy formularz kontaktowy. Podając podstawowe dane: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz kod pocztowy;
 2. Po wysłaniu formularza w ciągu kilku minut kontaktuje się z nami agent z infolinii Profi Credit. W czasie krótkiej rozmowy konsultant uzyskuje od nas kilka dodatkowych danych i przedstawia dedykowaną ofertę. Jeśli klient zgodzi się na warunki konsultanta, to zostanie spisany wniosek o pożyczkę. Obecnie wniosek o pożyczkę możemy również złożyć w placówce Profi Credit lub u doradcy terenowego, który może odwiedzić nas również w miejscu zamieszkania;
 1. Po zatwierdzeniu wniosku doradca z naszego miasta skontaktuje się z nami, aby podpisać umowę;
 2. Jeśli wszystkie formalności będą załatwione to pieniądze szybko powędrują na konto bankowe Klienta.

Profi Credit kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: PROFI CREDIT Polska S.A.

Siedziba firmy: ul. Browarna 2, Bielsko Biała

E-mail: info@proficredit.pl

WWW: www.proficredit.pl

Telefon kontaktowy: 801 805 806

Godziny pracy: Pn. – Pt. 07:00 – 19:00

Profi Credit opinie

Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce. Jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Profi Credit udziela szybkich pożyczek na raty. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku.

Opinie o profi credit:

Jakub 30 lat:

 • Pożyczka w Profi Credit otrzymałem szybko i bez problemów. Decyzję wstępną otrzymałem przez telefon, a pieniądze błyskawicznie trafiły na moje konto.

Kamil 35 lat:

 • Potrzebowałem nie dawno szybkiej gotówki na dowolny cel. Znajoma poleciła mi tę firmę, bo korzystała z ich usług. Firma zaproponowała mi dobre warunki, dlatego spłacam ją w ratach dopasowanych do moich potrzeb.

Aleksandra 30 lat:

 • Z pożyczki Profi Credit korzystałam już kilka razy i za każdym razem jestem zadowolona z usług. Firma nie wymaga zbyt dużo formalności, dlatego pożyczki są tak często przyznawalne.

Sylwia 40 lat:

 • Profi Credit to najbardziej profesjonalna firma, z którą miałam styczność. Decyzję wstępną uzyskałam błyskawicznie na dobrych i dogodnych zasadach.

Halina 53 lata:

 • Profi Credit to idealna firma, która udzieliła mi szybkiej pożyczki bez żadnych problemów. Warunki pożyczki jasne i przejrzyste. Ogólnie ze spłatą nie mam żadnych problemów.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.