Miloan: opinie oraz ocena oferty firmy

opinie o miloanMiloan to stosunkowo nowa na polskim rynku instytucja pożyczkowa, która jednak już zdążyła zdobyć sobie uznanie ze strony naprawdę sporej grupy klientów. Dostępne chociażby na forach internetowych miloan opinie podkreślają przede wszystkim atrakcyjne warunki dostępnych w ofercie firmy pożyczek jeżeli chodzi o wysokość kosztów, stosunkowo łatwy dostęp do oferty a także transparentny oraz czytelny charakter oferty firmy pożyczkowej Miloan.

Miloan: opinie oraz ocena oferty firmy

Instytucja pożyczkowa Miloan specjalizuje się w udzielaniu popularnych chwilówek online. Firma oferuje możliwość realizacji wniosku o pożyczkę przez internet na wszystkich etapach.

Oferta firmy Miloan zawiera jeden określony wariant produktów pożyczkowych, a mianowicie wspominane już chwilówki, czyli szybkie pożyczki na relatywnie niewielkie kwoty pieniędzy. W przypadku oferty Miloan maksymalna dostępna w ogóle wysokość pożyczki będzie kształtować się na poziomie 4 tysięcy złotych przy okresie spłaty wynoszącym do dni.

Co jednak bardzo istotne z perspektywy klienta zainteresowanego pożyczkami w Miloan, firma ta udostępnia w swojej ofercie możliwość przedłużenia okresu trwania pożyczki nawet o kolejne 30 dni. Wiąże się to oczywiście z koniecznością uiszczenia dodatkowej jednorazowej opłaty za przedłużenie pożyczki. Firma Miloan posiada również ofertę promocyjną dedykowaną specjalnie dla nowych klientów. Korzystając z usług Miloan po raz pierwszy będziemy mieli możliwość pożyczenia do 2500 złotych przy RRSO wynoszącym 0%. Warto jednak pamiętać, że jest to oferta promocyjna, co oznacza, że możliwość skorzystania z promocji jest warunkowana przestrzeganiem jej regulaminu, a więc przede wszystkim terminową spłatą zobowiązania.

Klienci terminowo spłacający pożyczki w firmie Miloan będą mogli liczyć na coraz wyższe dostępne limity kredytów w tej firmie. Pożyczając w Miloan po raz drugi będziemy mieli do dyspozycji maksymalną kwotę pożyczki na poziomie 3000 złotych. Przy następnych pożyczkach pułap będzie sukcesywnie stawał się coraz wyższy, aż do maksymalnego poziomu wynoszącego 4000 złotych.

Inne ważne informacje

Dostępne w internecie miloan opinie bardzo często podkreślają czytelny i przejrzysty charakter oferty tej firmy pożyczkowej. Rzeczywiście, na witrynie internetowej firmy klient znajdzie wszystkie potrzebne informacje na temat warunków oraz kosztów pożyczek. Firma Miloan w procesie weryfikacji zdolności kredytowej sprawdza dane klienta zarówno w BIK, jak też bazach Biur Informacji Gospodarczych.

Oprócz przejścia procesu weryfikacji zdolności kredytowej, do uzyskania pożyczki w firmie Miloan konieczne będzie również spełnienie następujących warunków;

  • 1. Wiek w przedziale 22-75 lat
  • 2. Posiadanie polskiego obywatelstwa
  • 3. Posiadanie konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego

Należy również pamiętać, że wnioskowanie o przedłużenie okresu trwania pożyczki powinno zostać zrealizowane przez klienta jeszcze przed upływem wyznaczonego w umowie okresu spłaty zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.