Mikrorata

mikrorataMikroRata jest jednym z przedstawicieli sektora pozabankowych pożyczek. Nowa firma pozabankowa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych przez internet.

Oferta MikroRata kierowana jest zarówno do osób, które np. potrzebują drobnego wsparcia w utrzymaniu finansowej płynności, jak i do klientów wymagających nieco większego zastrzyku gotówki. Korzystając z usług Mikroraty możesz zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 2000 do 10 000 zł. Spłatę rozłożysz na minimalnie 12, a maksymalnie 24 raty. Firma pozwala pożyczyć pieniądze na dowolny cel, oferuje pożyczki zarówno na małe, jak i duże kwoty. Pieniądze z pożyczki można wykorzystać na realizację wakacyjnych planów, zakup nowego komputera.

 Mikrorata logowanie

Tym, co wyróżnia oferowane przez Mikroratę pożyczki pozabankowe online, jest fakt, że mogą otrzymać je osoby w bardzo różnym wieku. Przedział wiekowy to od 20 do 80 lat. Dodatkowo do otrzymania pożyczki potrzebujemy jedynie dowodu osobistego, telefonu oraz konta w banku. Pożyczkodawca może również poprosić o dokument potwierdzający dochód.

Jak większość internetowych firm pozabankowych, również MikroRata stawia na prostotę. Dlatego cały proces wnioskowania o pieniądze zamyka się zaledwie w 4 krokach.

 • Na stronie Mikrorata.pl kliknij wnioskuj o pożyczkę;
 • Wybierz preferowaną kwotę i okres spłaty, a następnie wypełnij wniosek;
 • Poczekaj na decyzję. Otrzymasz ją jeszcze tego samego dnia mailem lub przez telefon;
 • Wcześniej warto zapoznać się z dokumentami, które pożyczkodawca prześle na podany przez Ciebie adres e-mail;
 • Zanim pieniądze zostaną przelane na konto należy jeszcze poczekać na przyjazd kuriera, który przywiezie umowę do podpisu. Podpisz dokument i oddaj go kurierowi;
 • Pieniądze zostaną przelane na nasze konto.

Pamiętajmy, żeby przed podpisaniem przeczytać dokładnie umowę i wcześniej zapoznać się z warunkami spłaty.

Mikrorata kontakt

Dane firmy

 Dokładna nazwa firmy: Web4finance Sp z o.o.

Siedziba firmy: Aleja Hrabska 4A, Falenty

E-mail: info@mikrorata.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

WWW: https://mikrorata.pl/

Mikrorata opinie

Firma Mikrorata to pożyczkodawca, który specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Mikrorata dba o swoich klientów i do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Pożyczkę można zaciągnąć online bez wychodzenia z domu. Cały proces wnioskowanie o pożyczkę został ograniczony do minimum, dlatego tak wiele chętnych osób z niej korzysta.

Kacper 30 lat:

 • Pożyczkę w Mikroracie polecił mi kolega. To był strzał w dziesiątkę. Na zakup samochodu pożyczyłem odpowiednią kwotę. Dzięki rozłożeniu spłaty na wygodne do spłaty raty mogę spać spokojnie.

Hieronim 50 lat:

 • Umowę podpisywałem kurierem, wniosek można złożyć szybko i bez problemów.

Kajtek 26 lat:

 • Pożyczkę otrzymałem szybko. Wszystkie formalności ograniczone do minimum.

Anna 33 lata:

 • Pożyczkę w tej firmie biorę za każdym razem, jeśli mam problemy finansowe. Firma jest bardzo rzetelna i nigdy mnie nie zawiodła.

Mirek 55 lat:

 • Firma najlepsza, wiele banków mogłoby się od tej firmy uczyć. Jest szybko, sprawnie i z minimum formalności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.