Mikrokasa

mikrokasaUwielbiana przez wszystkich Mikrokasa jest polską firmą pożyczkową, która zadebiutowała na rynku finansowym w 2009 roku. Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych wszystkim tym, którzy potrzebują finansowego wsparcia. Firma pożyczkowa oferuje pożyczki na miesiąc, pożyczki długoterminowe oraz pożyczki konsolidacyjne.

Pożyczka na miesiąc przyznawana jest w kwocie od 1 000 zł do 3 000 zł na okres jednego miesiąca. Produkt ten skierowany jest do osób, które potrzebują pożyczki małej i szybkiej. Do przyznania pożyczki wymagana jest pozytywna ocena zdolności kredytowej oraz skan dowodu osobistego.

Pożyczka długoterminowa przyznawana jest w kwocie od 1000 zł do 15 000 zł. Z okresem spłaty od 12 do 30 miesięcy. Pożyczka ta oferowana jest do osób, które chcą rozłożyć spłatę w równych ratach.

Pożyczka konsolidacyjna przyznawana jest w kwocie od 1 000 zł do 40 000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy. Oferta skierowana jest do osób, które chcą połączyć swoje zobowiązania w jedno wygodne rozwiązanie finansowe.

 Mikrokasa logowanie

Mikrokasa udziela pożyczek ratalnych – z tego względu nie ma możliwości uzyskania darmowej pożyczki. W firmie tej mogą pożyczać osoby od 18 do 80 lat. Osoby, które ubiegają się o pożyczkę muszą posiadać stały, udokumentowany dochód, nie mają negatywnej historii kredytowej i odznaczają się odpowiednią sytuacją finansową.

Mikrokasa nie ma dużych wymagań, dlatego dzięki prostej procedurze wnioskowania oraz przejrzystym zasadom wypełnienie wniosku zajmie dosłownie kilka minut. Przesłanie wypełnionego wniosku odbywa się drogą internetową, przez co możemy zaoszczędzić sporo czasu.

  1. Wystarczy złożyć wniosek na stronie mikrokasa.pl. Na stronie głównej znajdziemy formularz do wypełnienia. Na początku należy wybrać kwotę pożyczki pozabankowej i okres jej spłaty;
  2. Następnie wypełniamy wniosek o pożyczkę pozabankową, starannie uzupełniając wszystkie wymagane przez firmę Mikrokasa pola.
  3. Jeżeli wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie, pracownik firmy skontaktuje się z Tobą w celu przekazania informacji o decyzji pożyczkowej;
  4. Po zaakceptowaniu kwoty pożyczki, Klient otrzyma informację o przyznaniu pożyczki przez wiadomość SMS oraz e-mail;
  5. Pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane na wskazany przez Klienta nr konta bankowego, a umowa wysłana pocztą elektroniczną.

Mikrokasa kontakt

 Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Mikrokasa S.A.

Siedziba firmy: ul. Stefana Batorego 28-32, Gdynia

E-mail: biuro@mikrokasa.pl

Telefon kontaktowy: 801 066 610

Www: https://www.mikrokasa.pl/

Mikrokasa opinie

Mikrokasa to oferta skierowana do wszystkich osób młodszych jak i starszych. Dzięki prostemu procesowi aplikacji i szybkiemu rozpatrzeniu wniosku, pożyczka może znaleźć się na koncie klienta w kilkanaście minut.

Sylwia 40 lat:

  • Mikrokasa to najłatwiejszy sposób na kredyt w dzisiejszych czasach. Dostałam pożyczkę w kwocie 10 000 zł, a na pieniądze czekałam 30 minut.

Seweryn 42 lata:

  • Mikrokasa to firma w sam raz dla mnie. Pożyczyłem parę stówek i oddałem w terminie, więc nie było też żadnych problemów.

Karol 30 lat:

  • Szybko, sprawnie i profesjonalnie!! Polecam.

Marta 35 lat:

  • Pożyczanie w Mikrokasa to sama przyjemność, ponieważ cały proces odbywa się online, a pieniądze są przelewane na rachunek bankowy Klienta.

Marcel 20 lat:

  • Mikrokasa to świetna chwilówka, o którą można wnioskować online. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w okno pożyczka online i podać kilka informacji o sobie. Cała procedura wnioskowanie jest prosta i szybka. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.