LoanMe

loanMeNowa firma pożyczkowa LoanMe to dynamicznie rozwijającą się instytucją finansowa, oferującą pożyczki gotówkowe. Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 2015 roku, a pierwsze kroki na rynku pożyczkowym stawiała w Stanach Zjednoczonych. Polska siedziba firmy mieści się obecnie w Warszawie. Celem firmy jest zapewnienie klientom dostępu do najwyższej, jakości usług finansowych.

LoanMe oferuje pożyczki ratalne zarówno na niskie, jak i na wysokie kwoty. Osoby, które pierwszy raz korzystają z usług LoanMe, firma przygotowała ofertę specjalną. Każdy nowy klient może, bowiem skorzystać z darmowej pożyczki, którą należy spłacić w terminie do 30 dni. Pożyczka tego typu pozbawiona jest kosztów takich jak prowizja, oprocentowanie oraz RRSO.

LoanMe zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych. Ich kwota może wynosić od 500 do 11 500 zł. Okres spłaty zobowiązań może wynosić 5,17 lub 130 tygodni. Ponadto uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany przez nas cel.

LoanMe logowanie

LoanMe oferuje pożyczki na jasnych i przejrzystych zasadach. Oferta LoanMe skierowana jest przede wszystkim do osób, które nie są w stanie otrzymać pożyczki od innej instytucji finansowej z uwagi na brak zdolności kredytowej. Osoby, które chcą ubiegać się o pożyczkę w Loan Me muszą:

 • Wiek należy mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty;
 • Mieszkać na terenie kraju i mieć polskie obywatelstwo;
 • Być właścicielami konta w którymś z polskich banków;
 • Mieć numer telefonu, pod którym będzie można się z nami skontaktować;
 • Mieć udokumentowany miesięczny dochód (to dla pożyczkodawcy sygnał, że będzie nas stać na spłatę zaciągniętej pożyczki).

Jeśli spełniamy wymienione warunki, to bez przeszkód możemy wnioskować o przyznanie pożyczki w Loan Me. Proces ubiegania się o pożyczkę w LoanMe jest bardzo prosty.

 1. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę pożyczkodawcy;
 2. Następnie trzeba określić kwotę, jakiej potrzebujemy. Potem wypełniamy prosty formularz, w którym należy zawrzeć podstawowe dane osobowe.
 3. Po kilku minutach dzwoni konsultant LoanMe, z którego pomocą wypełnia się wniosek pożyczkowy. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymuje się w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą LoanMe;
 4. W przypadku, gdy decyzja pożyczkowa będzie pozytywna, kurier dostarcza do domu umowę pożyczkową;
 5. Zaraz po jej podpisaniu pożyczkodawca przelewa na konto klienta pieniądze;
 6. Pożyczkę spłaca się w tygodniowych ratach.

LoanMe kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: LoanMe Sp. z.o.o.
Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 134, Warszawa
E-mail: kontakt@loanme.pl
Telefon kontaktowy: 22 377 78 88
Strona internetowa: https://loanme.pl/
Godziny pracy: Pon-pt: 8:00 – 20:00, Sob: 10:00 – 15:00

LoanMe opinie

LoanMe to godna zaufania firma pożyczkowa. W firmie tej możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na dowolny cel, wystarczy, że zadzwonisz do firmy. Klienci chwalą usługi ze względu na przejrzystość warunków i czytelność umowy.

Mirosław 56 lat:

 • Firma godna polecenia, bardzo dobry kontakt z obsługą, wszystko jasno tłumaczą i odpowiadają na wszystkie pytania. Było szybko i bez problemów.

Dominik 30 lat:

 • LoanMe to bardzo wiarygodna firma. Bardzo szybko pieniądze wpłynęły na konto.

Tadeusz 45 lat:

 • Firma pożyczkowa LoanMe jest godna polecenia. Polecam ją osobom, którzy mają problemy z historią kredytową i nie mają szans na uzyskanie pożyczki w innych firmach pożyczkowych.

Michał 40 lat:

 • Potrzebowałem kasy na szybko to zadzwoniłem i rozmawiałem z jakimś panem, który powiedział mi, co i jak. Podpisałem umowę przy kurierze a pieniądze zostały przesłane następnego dnia.

Janina 65 lat:

 • Bardzo lubię tę firmę sympatyczny kontakt z konsultantem, wniosek złożony wieczorem, pieniądze na koncie następnego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.