Loan 4 players

Loans 4 PlayersLoans 4 Players to nowa firma pozabankowa w Polsce, która oferuje długoterminowe pożyczki ratalne online. Marka ta należy do IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. To również pierwsza w Polsce pożyczka dla miłośników gier komputerowych. Oferta skierowana jest głównie do osób, które interesują się grami komputerowymi oraz chcą zaciągnąć pożyczkę np. na nowy sprzęt komputerowy. Osoby, które nie mają gotówki na zakup sprzętu komputerowego powstała właśnie firma Loans 4 Players udzielająca pożyczek ratalnych online.

W firmie tej minimalna kwota, o jaką można się starać wynosi 800 zł, a maksymalna to 15 000 zł. W firmie tej możemy pożyczyć pieniądze od 3 do 36 miesięcy. Pieniądze otrzymane od tego pożyczkodawcy można przeznaczyć na dowolny cel lub na sprzęt komputerowy.

Loan 4 players logowanie

Pożyczki Loans4Players zostały stworzone dla miłośników gier komputerowych. Pożyczkę mogą otrzymać osoby, które ukończyły 18 lat oraz te, które mają polskie obywatelstwo. Ważne również, aby posiadały rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Wymagany jest również udokumentowany i regularny dochód.

Firma Loan 4 players honoruje następujące źródła dochodu: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna (zlecenie, umowa o dzieło), emerytura, renta, własna działalność gospodarcza.

Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się całkowicie online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i tam na wirtualnym kalkulatorze, wybierzesz odpowiednią kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Możesz zaciągnąć od 800 do 15000 zł, ze spłatą do 36 miesięcy. Kolejnym krokiem jest kliknięcie “Aplikuj o pożyczkę”. Pojawi się formularz, który jesteś zobowiązany poprawnie wypełnić. Podajemy następująco: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Dodatkowo wpisujemy nowe hasło, za pomocą, którego będziemy mogli zalogować się na konto klienta. Pod wnioskiem znajduje się formularz, który warto przeczytać. Wysyłamy zapytanie i czekamy na kontakt ze strony firmy. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, konsultant skontaktuje się i poinformuje nas o tym. Pożyczkę uzyskamy na rachunek bankowy. Teraz możemy cieszyć się nowym sprzętem komputerowym.

Loan 4 players kontakt

Adres: Aleje Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa, Polska

Telefon: +48223958587

Email: kontakt@loans4players.pl

WWW: https://loans4players.pl/

Godziny pracy: obsługa całodobowa

Loan 4 players opinie

 Pożyczka Lonas4players to nowa oferta na rynku szybkich pożyczek online. Pożyczki ratalne Loan 4 Players dedykowane są dla miłośników gier komputerowych oraz sprzętu komputerowego. Pożyczkę możesz przeznaczyć nie tylko na zestaw sprzętu komputerowego, ale również na inne wydatki, takie jak: niespodziewane wydatki, remont domu, czy mieszkania, zakup sprzętu RTV i AGD, naprawę samochodu.

Michał 28 lat:

  • Nowa pożyczka Loans 4 Players to super opcją na dodatkowe pieniądze. Otrzymałem wymarzoną kwotę na zestaw komputerowy.

Sonia 25 lat:

  • Pożyczka udzielona bardzo szybko. Pieniądze zostały przelane na moje konto bardzo szybko. Polecam.

Kinga 33lata:

  • W tej firmie cennik przedstawia się całkiem spoko i do tego problemów nie robią żadnych. Warto pożyczać w tej firmie.

Marcel 45 lat:

  • Pożyczka w tej firmie to jak marzenie, wniosek online prosty, weryfikacja krótka a pieniądze na moim koncie od zaraz.

Eliza 36 lat:

  • Ta nowa firma pożyczkowa uratowała mi szybki remont łazienki, super pożyczka.

 

 

 

3/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.