Hapi pożyczki

hapi pozyczkiFirma pożyczkowa Hapi Pożyczki to firma istniejąca na rynku od końca 2014 roku. Obecna firma jest częścią koncernu IPF, do którego należy między innymi pożyczkodawca Provident. Marka ta udziela przede wszystkim wyłącznie pożyczek przez Internet. Pożyczka od tego pożyczkodawcy jest kierowana głównie do młodych osób korzystających aktywnie z komputera i Internetu.

Hapi Pożyczki oferuje pożyczki ratalne gdzie minimalna kwota pożyczki to 800 złotych, ale za pośrednictwem portalu można uzyskać pożyczkę w wysokości nawet 25.000 złotych. Firmie zależy na tym, aby pożyczanie i spłacanie było dla ich klientów komfortowe. Z tego powodu pożyczkę w tej firmie można oddać w terminie od 3 do nawet 48 miesięcy.

Firma w trudnych sytuacjach idzie swoim klientom „na rękę”. W przypadku krótkotrwałych problemów ze spłatą firma może na ich wniosek dać tzw. wakacje od raty. Dodatkowy zastrzyk gotówki z tej firmy możemy przeznaczyć na: niespodziewane wydatki, na remont domu lub mieszkania, na naprawę samochodu. Jak i również na naprawę lub kupno sprzętu gospodarstwa domowego oraz na wizytę u lekarza.

Hapi pożyczki logowanie

Firma Hapi Pożyczki udzielają pożyczek na kwotę od 800 do 25000 złotych na okres od 3 miesięcy do 48 miesięcy. Oferta ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Klientów szukających pożyczek online. Pożyczkę w tej firmie może uzyskać każdy klient indywidualny, który przejdzie pozytywnie proces weryfikacji. Pożyczkę od tej firmy mogą otrzymać osoby, które:

 • Ukończyły 18 lat;
 • Mogą wykazać się stałym dochodem;
 • Mają polskie obywatelstwo oraz dowód osobisty;
 • Mają własny adres e-mail i numer telefonu komórkowego;
 • Posiadają konto osobiste w Banku.

Proces przyznania pożyczki jest bardzo prosty i składa się z kilku kroków:

 1. Na samym początku należy zaznaczyć odpowiednią kwotę i liczbę rat na kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie hapipozyczki.pl.
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy i wniosek;
 3. Potwierdzenie tożsamości provident stosuje system „potrójnej weryfikacji”, sprawdza, bowiem adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz rachunek bankowy Klienta;
 4. Dokonaj weryfikacji przelewając 1 złoty na rachunek Hapi Pożyczki;
 5. Wypłata pieniędzy na rachunek bankowy.

Hapi pożyczki kontakt

Dane firmy
Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, Warszawa
E-mail: bok@hapipozyczki.pl
WWW: www.hapipozyczki.pl
Telefon kontaktowy: 22 395 85 85
Godziny pracy: Pon.-Pt.: 08:00 – 20:00, Sob.: od 9:00 do 17:00

Hapi pożyczki opinie

Firma Hapi pożyczki to pożyczkodawca, który ma bardzo elastyczną ofertę i tanie pożyczki. Pożyczkę można dostać szybciej niż w bankach i co ważne – bez zaświadczeń. Pożyczkodawca udziela wysokich pożyczek na raty, których termin spłaty można odroczyć.

Marlena 26 lat:

 • Zdecydowanie polecam. Bardzo jasne i przejrzyste warunki umowy. Wniosek szybko trafił do firmy, a ja szybko dostałam pieniądze na święta.

Halina 50 lat:

 • W firmie tej dostałam całkiem niezłą sumę. Pieniądze zostały przelane tego samego dnia.

Damian 33 lata:

 • Wniosek o pożyczkę został złożony bardzo szybko a weryfikacja poszła szybko — aż sam się zdziwiłem, że to jest takie łatwe. Pieniądze szybko na koncie.

Karolina 40 lat:

 • Pożyczkę wzięłam w tej firmie drugi raz. Firma godna zaufania z bardzo dobra współpraca, jasno określone warunki umowy. Pożyczkę spłaciłam w terminie i nie było żadnych problemów.

Bartek 32 lata:

 • Pożyczkę otrzymamy szybko i konkretnie. Strona internetowa łatwa w obsłudze, przekaz jasny. Pieniądze pożyczasz i oddajesz, nie ma żadnego problemu.

Piotr 46 lat:

 • U mnie decyzja została przyznana w 15 minut. Jestem zadowolony z tej pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.