Halopożyczka

halopozyczkaHaloPożyczka to marka stworzona przez firmę Primus Finance Sp. z o. o Firma ta ma przygotowaną promocję dla nowych oraz dla stałych klientów.

Marka ta oferuje finansowanie w formie chwilówek. Obecnie firma ta oferuje chwilówki od 500 do 5000 zł na okres 7 – 30 dni. Nowy klient może uzyskać pożyczkę, która wynosi 2000 PLN na okres 7, 14, 21 lub 30 dni. W ramach dostępnej promocji pierwszą pożyczkę uzyskamy za darmo.

Firma oferuje również pożyczki dla stałych klientów, które rosną z każdym pożyczaniem. Klient pożyczający drugi raz może otrzymać 2500 złotych, trzeci raz – 3000 złotych, czwarty raz – 4000 złotych, piąty raz – 5000 złotych.

Oferta przygotowana przez pożyczkodawcę jest skierowana do osób znajdujących się w grupie wiekowej od 18 do 75 roku życia. Nie można również figurować w zewnętrznych bazach danych, a dokładniej w BIK, InfoMonitor, ERIF oraz KRD. A najważniejsze to posiadać dowód osobisty, polskie obywatelstwo, własny rachunek bankowy, adres e-mail oraz telefon komórkowy.

Halopożyczka logowanie

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i możemy to zrobić całkowicie online. Do wykonania tej czynności będzie potrzebny dostęp do Internetu, telefon komórkowy oraz konto bankowe.

 1. Wystarczy wejść na stronę HaloPożyczka;
 2. Na stronie głównej znajdują się suwaki, za pomocą, których możemy wybrać kwotę, jaka nas interesuje i okres spłaty;
 3. Następnie zostaniemy przekierowani do wypełnienia formularza, gdzie należy uzupełnić dane. Są to podstawowe informacje, czyli te z dowodu osobistego, numer konta bankowego, a także numer telefonu komórkowego;
 4. Potwierdzenie tożsamości odbywa się w bardzo popularny sposób, a mianowicie wymagany jest przelew weryfikacyjny z Twojego rachunku bankowego w wysokości 1 zł za pośrednictwem usługi BlueCash. Firma również wprowadziła inny sposób potwierdzenia tożsamości klienta. Jest to szybka identyfikacja, która nie wymaga wykonania przelewu weryfikacyjnego i jest zdecydowanie szybszą formą weryfikacji;
 5. Badana jest także, historia kredytowa klienta. Jest on sprawdzany w bazach BIK, BIG, KRD, ERIF itd.;
 6. Po całym procesie wnioskowania o pożyczkę otrzymujemy decyzję SMS-em oraz mailowo. W przypadku decyzji pozytywnej pieniądze zostaną przesłane na konto klienta.

Halopożyczka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Primus Finance Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa

E-mail: kontakt@halopozyczka.pl

WWW: www.halopozyczka.pl

Telefon kontaktowy: 22 205 06 61

Godziny pracy: pon. – pt. 08:00 – 20:00, sob. 08:00 – 15:00

Halopożyczka opinie

Halopożyczka gwarantuje szybkie pożyczki, które pozwolą zapomnieć o problemach finansowych i uregulować wszelkie płatności. Promocja w Halo Pożyczka nie różni się zbytnio od ofert innych pożyczkodawców. Firma stawia na przejrzystość i wygodę dlatego tak wielu ludzi chętnie z niej korzysta.

Aleksander 58 lat:

 • Pożyczka w Halopożyczka pomogła mi opłacić kurs języka angielskiego. Wnioskowanie o nią jest proste i przyjemne. Firma daje również 2 sposoby szybkiej weryfikacji.

Kalina 33 lat:

 • W tej firmie mają idealne podejście do klienta, wniosek wypełniłam w kilka minut bez żadnych problemów. Pieniądze szybko znalazły się na moim koncie.

Samuel 45 lat:

 • Pożyczkę w Halopożyczka mogę polecić każdemu, ponieważ wnioskowałem już tam nie pierwszy raz i wszystko poszło gładko.

Patrycja 28 lat:

 • Pierwsza pożyczka za darmo to oferta najlepsza w tej firmie. Mam 30 dni na spłatę i już zbieram pieniądze.

Malwina 36 lat:

 • Firma pożyczkowa jest bardzo uczciwa. W ciągu kilku dni złożyłam wniosek i po 20 min pieniądze znalazły się na moim koncie. W przyszłości na pewno skorzystam z tych pożyczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.