Funeda

funedaW ostatnim czasie przybywa coraz więcej instytucji pożyczkowych udzielających pożyczek z ratami miesięcznymi. Jednak jeśli przyjrzeć się dokładnie, to wiele marek działa pod skrzydłami tych samych firm. A różnią się one pomiędzy sobą jedynie samą nazwą pożyczki.

Pożyczka pozabankowa

Funeda to nowa firma pożyczkowa, która zawitała na Polski rynek. Firma ta udziela długoterminowych pożyczek ratalnych online. Na stronie internetowej firmy proponowane są pożyczki gotówkowe na dowolny cel konsumpcyjny. Gdzie spłata rozłożona jest na comiesięczne raty. Możemy tu pożyczyć pieniądze w kwocie od 2000 zł do 12 000 zł. Okres kredytowania przy takiej pożyczce wynosi od 12 do 48 miesięcy.

Funeda logowanie

Pożyczka w Funeda będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

  • Jesteś nowym lub obecnym klientem Funeda;
  • Szukasz pożyczki do 12 000 zł na maksymalnie 48 miesięcy;
  • Masz polskie obywatelstwo;
  • Masz min. 20 lat;
  • Masz konto w banku, aktualny numer na telefon komórkowy oraz ważny dowód osobisty.

Firma pożyczkowa Funeda weryfikuje dane osób ubiegających się o pożyczkę w bazach danych: BIG, BIK, KRD i ERIF.

Pożyczkę ratalną Funeda weźmiesz w 100 proc. przez internet. Potrzebujesz sprzętu, internetu oraz własnego konta osobistego. W celu uzyskania pożyczki musimy przede wszystkim wypełnić i przesłać do firmy wniosek o pożyczkę. Warto tutaj uwzględnić kwotę oraz okres spłaty. Następnie zostaniemy poproszeni o weryfikacje naszego konta w banku. Akurat ten krok odbywa się automatycznie, gdyż firma wykorzystuje do tego usługę Instantor. Decyzję o przyznaniu lub odmowie poznasz już w 15 minut od złożenia wniosku. W przypadku akceptacji wniosku pieniądze zostaną przelane na konto klienta.

Funeda kontakt

Funeda Sp. z o.o.

Ul. Henryka Sienkiewicza 85

90-057 Łódź

Polska

Telefon: 22 598 79 79 29

 E-mail: info@funeda.pl

Funeda opinie

Firma pożyczkowa Funeda cieszy się rosnącym zaufaniem wśród klientów. A także przekonuje do skorzystania z oferty na dogodnych warunkach kredytowania. Pożyczanie w Funeda jest proste i szybkie.

Karol 24 lata:

  • To, co mnie przekonało do wzięcia tej pożyczki to właśnie ich dostępność. A najważniejsze jest to że udzielają pożyczki dla osób w młodym wieku. Oraz fakt, że formalności zostały ograniczone do minimum. Przez co pożyczka jest szybka i łatwa w otrzymaniu.

Kornelia 28 lat:

  • Chwilówka Funeda była dla mnie jak wybawienie. Potrzebowałam pilnie gotówki na wycieczkę szkolną dziecka i jedynym rozwiązaniem była pożyczka online. Wypełniłam wniosek, w ciągu kilku minut zadzwoniła do mnie miła pani, aby potwierdzić, że mój wniosek rozpatrzono pozytywnie. Potem pozostało poczekać na przelew – pieniądze następnego dnia były na koncie.

Julian 60 lat:

  • Można im zaufać pieniądze bardzo szybko na moim koncie wiec nie pozostaje mi nic tylko polecić.

Emil 33 lat:

  • Nagła wizyta u dentysty wiadomo wiąże się z kosztami a nie mogłem czekać. A firma Funeda mi pomogła i mogłem opłacić prywatnego lekarza.

Eliza 45 lat:

  • Bardzo przyzwoita oferta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.