Freezl

freezl.plFirma pożyczkowa Freezl to nowość na rynku pożyczkowym. Pożyczkodawca kieruję swoją ofertę do osób, które mają aktywne konto w serwisie społecznościowym np.: Facebook, Nasza Klasa czy LinkedIn.

Marka Freezl.pl oferuje szybkie pożyczki online bez sprawdzania BIK. W serwisie Freezl.pl można zaciągnąć pożyczkę gotówkową w kwocie od 100 do 5000 zł z terminem spłaty do 35 dni. Dla stałych klientów okres kredytowania może wynieść do 65 dni. Z kolei nowi klienci platformy mogą skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo w symbolicznej kwocie 100 zł. Pożyczkę w tej w firmie można wziąć szybko oraz bez konieczności wychodzenia z domu. Pieniądze od tej firmy można przeznaczyć na dowolny cel np.: leczenie, remont czy po prostu odpoczynek.

Pożyczka od tej firmy dostępna jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Warunkiem jest również posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego, konta w banku oraz konta na portalu społecznościowym (Facebook, Linkedln lub Nasza Klasa).

Freezl logowanie

Proces uzyskania kredytu jest bardzo szybki i przejrzysty. Osoby, które starają się o pożyczkę muszą kliknąć opcję weź pożyczkę a w kilkanaście minut pieniędzy trafią na konto pożyczkobiorcy. Poniżej przedstawiamy instrukcję wnioskowania w skrócie.

  1. Na początku należy przy pomocy suwaka wybrać kwotę pożyczki oraz określić termin jej spłaty;
  2. Po zapoznaniu się z kosztami pożyczki można przystąpić do wypełnienia formularza wniosku, w którym należy wpisać m.in. dane z dowodu osobistego, swoje wykształcenie, formę zatrudnienia oraz sumę miesięcznych rat kredytów i limitów na kartach kredytowych;
  3. Ostatnim etapem wnioskowania o pożyczkę jest weryfikacja konta bankowego, która polega na przelaniu niewielkiej kwoty na konto pożyczkodawcy lub na zalogowaniu się do swojego rachunku przez aplikację Instantor;
  4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku kwota pożyczki jest przelewana na konto pożyczkobiorcy w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu minut.

Freezl kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Twarda 18, Warszawa

E-mail: info@freezl.pl

Telefon kontaktowy: +48 22 87 383 87

WWW: https://freezl.pl/

Godziny pracy: Poniedziałek — Piątek 08:00 – 19:00, Sobota — Niedziela 09:00 – 17:00

Freezl opinie

Marka Freezl to pożyczkodawca cieszący się pozytywną opinią. Gwarantuje szybkie i wygodne pożyczanie. Firma Freezl oferuję pożyczki bez BIK, korzystne oprocentowanie, rabaty,

Marta 19 lat:

  • Firma Freezl to jedyna dostępna firma, która udziela pożyczkę osobom w młodym wieku. Wnioskowanie o pożyczkę to tylko minimum formalności, a gotówkę w miarę szybko znalazła się na moim koncie.

Dawid 23 lata:

  • Pożyczka wzięta bez żadnych problemów. Pierwsza pożyczka bardzo niska zaś za drugim razem warto pożyczyć, ponieważ kwota jest większa. Polecam tę firmę.

Patryk 31 lat:

  • Firma pożyczka Freezl oferuje bardzo korzystną ofertę pożyczkową. Przedstawia jasne i czytelne warunki, dlatego skusiłeś się na nią. Polecam.

Sylwia 30 lat:

  • Pożyczkę otrzymałam bardzo szybko, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wniosek wypełniony szybko i sprawnie oraz zgodnie z umową. Pieniądze szybko wpłynęły na moje konto.

Kornelia 42 lata:

  • Pożyczka od Freezl to idealny sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki. Firma udzieliła mi pożyczki bez żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.