Finbo

finboFinbo to młoda marka na rynku pożyczek, która specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych. Pożyczki, oferowane są w dwóch taryfach – dla nowych i stałych klientów. Obecnie pierwsza pożyczka przeznaczona jest dla nowych klientów, a druga, na nieograniczonych warunkach dla stałych klientów. Pożyczając w Finbo po raz pierwszy mamy do dyspozycji kwotę od 200 do 3000 zł. Minimalny termin spłaty wynosi już 1 do 30 dni (miesiąc). To zobowiązanie będzie darmowe pod warunkiem terminowej spłaty.

Stali kliencie zaś mogą pożyczyć od 200 do 10 000 zł. Termin spłaty jest taki sam jak w przypadku nowych klientów, czyli wynosi 30 dni. Każda druga i kolejna pożyczka w Finbo zawiera w sobie dodatkowe koszty z tytułu prowizji oraz odsetek. Są one naliczane automatycznie do każdego zobowiązania.

W przypadku problemów z terminową spłatą zobowiązania, Finbo przewiduje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Z tej płatnej usługi można skorzystać jednorazowo po uprzednim skontaktowaniu się z firmą. Możliwości wyboru czasu przedłużenia są dość szerokie – wynoszą 7,14 dni lub 30 dni.

Finbo logowanie

Finbo to przyjazna firma, udzielająca szybkich pożyczek na pokrycie niespodziewanych wydatków. Dodatkowe pieniądze może otrzymać każda osoba, która ukończyła 20 rok życia. Jednocześnie, nie można przekroczyć górnej granicy wieku w postaci 75 lat. Ponadto, Finbo wymaga jeszcze od swoich klientów pełnej zdolności do czynności prawnych, posiadania polskiego dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego i konta bankowego z dostępem do bankowości online.

Pożyczkodawca stara się, by pieniądze dotarły do jego klientów w jak najkrótszym czasie. Dlatego formalności związane z uzyskaniem pożyczki zostały ograniczone do minimum. Procedura pożyczkowa w Finbo składa się z następujących etapów:

  • Na samym początku należy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej Finbo. Tam za pomocą specjalnych suwaków wybrać kwotę chwilówki i okres jej spłaty;
  • W sytuacji, gdy jesteś nowy klientem trzeba wypełnić krótki formularz rejestracyjny podając podstawowe dane osobowe;
  • Następnie należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w postaci jednego grosza na jeden z rachunków bankowych Finbo. Można je znaleźć w zakładce Kontakt. W tytule przelewu trzeba wpisać: „Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Finbo” oraz podać swój numer PESEL;
  • Weryfikacja, gdy pożyczkodawca w pozytywny sposób rozpatrzy nasz wniosek pożyczkowy i zweryfikuje, wtedy pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe nawet w 15 minut.

Finbo kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: FinCapital Sp. z o. o.

Siedziba firmy: ul. Postępu 18B, Warszawa

E-mail: info@finbo.pl

Telefon kontaktowy: 22 266 81 70

Godziny pracy: Pon. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb.-Ndz. 9:00-17:00

Finbo opinie

Finbo to sprawdzony i przyjazny pożyczkodawca. Kilka minut dzieli nas od uzyskania pożyczki. Cały proces odbywa się online, za pośrednictwem wypełnienia wniosku na stronie głównej. Jest to nowa firma na rynku, która posiada już dużo pozytywnych opinii na forach dyskusyjnych oraz stronach eksperckich.

Malwina 30 lat:

  • Polecam Finbo, wypłata pieniędzy w 10 minut. Szybki wniosek zero zbędnych pytań.

Kamila 35 lat:

  • Otrzymałam pożyczkę zaraz po złożeniu wniosku i zaksięgowaniu 1 gr, szybko i bez zbędnych pytań, a była mi bardzo potrzebna, dziękuję i polecam.

Janina 53 lata:

  • Brałam wcześniej pożyczki w innych firmach, ale zawsze coś było nie tak. W Finbo udzielono mi szybkich pieniędzy.

Alina 70 lat:

  • Polecam. Udało mi się dostać pożyczkę za 0 zł formalności minimalne, bardzo szybki przelew. Z pewnością skorzystam ponownie i będę polecać.

Tadeusz 64 lata:

  • Firma bardzo w porządku, złożyłem wniosek o pierwszą darmową pożyczkę i szybko znalazła się na koncie.

Karol 25 lat:

  • Firma bardzo szybko udzieliła mi pożyczki. Pieniądze zostały przelane na moje konto tego samego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.