Creditstar

credit starFirma pozabankowa Creditstar to doświadczony pożyczkodawca udzielający finansowania na całym świecie. To również instytucja pozabankowa zajmująca się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek na bardzo elastycznych i wygodnych dla klienta zasadach.

Creditstar udziela krótkoterminowych pożyczek online na kwotę do 1500 zł dla nowych klientów oraz 5000 zł dla klientów powracających z możliwością rozłożenia okresu spłaty na trzy miesiące. Pożyczka udzielana jest na okres od 5 do 90 dni. Na 10 dni przed wyznaczonym w umowie czasem spłaty klient zostaje powiadomiony za pośrednictwem wiadomości SMS o zbliżającym się terminie. Dzięki temu może uregulować swoje zobowiązanie, unikając w ten sposób nieprzyjemnych konsekwencji.

Pożyczkę w tej firmie otrzymają osoby, które mają stałe dochody oraz ukończone, co najmniej 18 lat. Ważne, aby również legitymować się ważnym dowodem osobistym oraz mieć telefon komórkowy, adres e-miał i konto w banku.

Creditstar logowanie

Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się przez internet, a to oznacza, że klient może wnioskować wsparcie finansowe online w każdej chwili — z każdego miejsca w Polsce i 7 dni w tygodniu. Z pożyczki mogą skorzystać osoby, które posiadają telefon komórkowy, tablet lub laptop z dostępem do internetu.

Pożyczka w Creditstar to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących pożyczki na krótki czas. Osoby, które chcą otrzymać pomoc finansową muszą:

  1. Odwiedzić stronę creditstar.pl i podać szczegóły pożyczki;
  2. Następnie załóż konto użytkownika. Zakładając konto, zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych, numeru telefonu komórkowego, numeru konta bankowego i adresu e-mail;
  3. Po zaakceptowaniu regulaminu i pozwoleń do wglądu otrzymasz Ramową Umowę Pożyczki w formie elektronicznej;
  4. Następnie zostaniesz poproszony o zweryfikowanie Twojego konta bankowego. W tym celu należy przelać 1 grosz na dowolny rachunek Creditstar;
  5. Na koniec nasz wniosek zostanie rozpatrzony przez firmę. Jeśli Creditstar pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek, pieniądze zazwyczaj trafiają na konto bankowe do 15 minut.

Creditstar kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creditstar Poland

Siedziba firmy: ul. Emilii Plater 53 – Warsaw Financial Centre, Warszawa

E-mail: info@creditstar.pl

WWW: www.creditstar.pl

Telefon kontaktowy: 22 307 51 53

Godziny pracy: Pn. – Nd. 09:00 – 20:00

Creditstar opinie

Firma gwarantuje swoim klientom korzystne warunki, dlatego pozwoli rozwiązać wszelkie problemy z finansami. Oferta dotycząca pożyczki przedstawiona jest w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego pożyczkobiorcy.

Paulina 32 lata:

  • Firma pożyczkowa ma bardzo dobre podejście do klienta. Obsługa w firmie miła i pomocna, ponieważ doradzi w razie problemów finansowych.

Eliza 55 lat:

  • Współpraca z tą firmą to najlepsza rzecz, jaka mnie spotkała. Po złożeniu wniosku nie czekałam zbyt długo na pożyczkę. Pieniądze wpłynęły na moje konto w ciągu dnia.

Tadeusz 47 lat:

  • Aplikowałem o pożyczkę całkiem niedawno i dostałem pozytywną decyzję. Wniosek nie sprawił mi żadnych problemów. Polecam.

Norbert 44 lata:

  • Creditstar to jedna z najlepszych pożyczek. Super cennik i obsługa na najwyższym poziomie.

Alina 47 lat:

  • Pożyczka udzielona bardzo szybko bez żadnych problemów. Oby więcej powstawało takich firm. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.