Credit

credit.plFirma Credit należy do spółki Nordecum, która jest polskim oddziałem grupy finansowej pochodzącej z Estonii. Instytucja pożyczkowa specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych udzielanych przez Internet. Pożyczka od tej firmy jest jednym z najprostszych rozwiązań finansowych w przypadku niespodziewanych problemów finansowych.

W tej firmie możemy pożyczyć pieniądze w wysokości od 100 zł do 5000 zł na okres od 1 do 30 dni. Osoby pożyczające pierwszy raz mogą się ubiegać o pożyczkę do 3000 zł na 30 dni. Otrzymane pieniądze można wykorzystać na dowolny cel. Wielu ludzi przeznacza je na drobny zakup, niewielki remont mieszkania lub na naprawę samochodu.

Pożyczkę od tej firmy mogą otrzymać osoby, które spełnią następujące warunki: wiek pełnoletni od 21 do 65 lat. Osoba musi również posiadać dowód osobisty, konto bankowe w polskim banku. Jak i również musi mieć stały adres na terenie Polski.

Credit logowanie

Firma pożyczkowa Credit to marka przyjazna klientom. Proces starania się o pożyczkę można zautomatyzować i skrócić do minimum. Zasady wnioskowania o pożyczkę są dziecinnie proste i bardzo podobne do innych chwilówek. Wszystkie wnioski o pożyczkę są przyjmowane przez całą dobę, natomiast rozpatrywane w godzinach obsługi klientów.

 1. Zarejestruj się lub zaloguj się na stronie credit.pl;
 2. Wybierz niezbędną kwotę i okres, na który chcesz wziąć pożyczkę;
 3. Odpowiedz na pytania z formularza, a następnie kliknij na przycisk „Wyślij wniosek”;
 4. Po zarejestrowaniu na stronie firmy powinniśmy dokonać opłaty rejestracyjnej wysokości 0,01 zł. Opłatę rejestracyjną musimy przelać z rachunku, który należy do nas;
 5. Po otrzymaniu wniosku i na podstawie podanych informacji od klienta Credit dokonuje oceny zdolności kredytowej klienta;
 6. O podjętej decyzji klient jest powiadamiany drogą telefoniczną;
 7. Przygotowanie umowy i wypłata środków trwa około 15 minut.

Credit kontakt

Dane kontaktowe

Nazwa pożyczkodawcy: Nordecum Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 222 1999 20

Strona www: www.credit.pl

Adres e-mail: info@credit.pl

Godziny pracy: Pon.-pt.:08.00 – 20.00, Sob.-niedz.: 09.00 – 18.00

Rozpatrywanie wniosków: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu

Credit opinie

Firma Credit to marka pożyczkowa oferująca ekspresowe pożyczki na dowód, przez sms, bez zaświadczeń. Wiele klientów chwali tę firmę, ponieważ można wnioskować pożyczkę online. Marka opiera się na jasnych warunkach i o krótkim procesie weryfikacji.

Filip 30 lat:

 • Pożyczkę w Credit dostałem bez żadnych problemów. Wnioskowanie dziecinnie proste a pieniądze szybko znalazły się na moim koncie.

Piotrek 36 lat:

 • Firma godna polecenia, pieniądze w ciągu 15 minut znalazły się na moim koncie. Polecam każdej osobie, która potrzebuje dodatkowych pieniędzy.

Monika 30 lat:

 • Bardzo polecam tę firmę, która udzieliła mi błyskawicznej pożyczki na dowolny cel. Wymagania mają praktycznie takie same jak w przypadku innych pożyczek, polecam.

Edyta 50 lat:

 • Świętna oferta pożyczkowa od tego pożyczkodawcy. Firma ma przejrzyste zasady a wniosek można wypełnić w bardzo krótkim czasie.

Miłosz 27 lat:

 • Firma pożyczkowa została mi polecona przez mojego znajomego, który brał tam pożyczkę. Firma bardzo poważnie traktuje każdego klienta, dlatego pieniądze szybko znalazły się na moim koncie. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.