Bezpieczne kredytowanie dla młodych przedsiębiorców – jak wybrać najlepszą ofertę?

monify opinieNa polskim rynku parabanków obecnie można skorzystać w co najmniej kilkudziesięciu propozycji pożyczek, w zależności od potrzeb oraz określonych warunków. Każdy świadomy przedsiębiorca starający się o pożyczkę na rozwój firmy jednak wie, że nie reklama, a faktyczne warunki kredytowania są kluczowe, by w sposób korzystny i bez większych problemów otrzymać potrzebne pieniądze. Jednym z popularnych parabanków dedykowanych dla firm jest Monify – co wyróżnia go na tle innych, i co oferuje potencjalnym klientom? Jak szukać najkorzystniejszej oferty?

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki dla przedsiębiorcy?

Młodzi przedsiębiorcy, często nawet mimo dobrego biznesplanu i perspektywy rozwoju na przyszłość nie dysponują wystarczającą ilością gotówki pozwalającą im na szybki start. Sektor usług pożyczkowych w Polsce jaki zagospodarowany jest przez parabanki doskonale rozumie takie potrzeby i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych firm. Przedsiębiorcy którzy nie mają jeszcze zdolności kredytowej mogą ubiegać się o pożyczkę w parabanku, jako że oferta przewiduje również taki rodzaj klientów. Jak znaleźć najlepszą ofertę? W dobie Internetu nie jest to trudne – wystarczy porównać najlepsze oferty po wpisaniu konkretnej frazy w wyszukiwarkę, co pozwala zaoszczędzić czas i zastanowić się nad tym, który parabank spełnia nasze oczekiwania i ma najkorzystniejsze warunki kredytowania. Parabank Monify opinie ma w większości pozytywne, zatem ich oferta powinna być jedną z pierwszych, na jaką zwrócimy uwagę. Na co zwrócić szczególną uwagę?

  • Okres kredytowania – Parabank Monify opinie w tym temacie ma szczególnie pozytywne, jako że pożyczkę można wziąć na okres do 12 miesięcy, zatem jak na tego typu firmę jest to całkiem dużo.
  • Maksymalna kwota pożyczki – w Monify jest to 150 000 zł, co zdecydowanie pozwala na rozpoczęcie działalności gospodarczej bez względu na ukierunkowanie.
  • Oprocentowanie – najczęściej jest to od 1,5 do 3 %, jednak są to dane ruchome, które warto porównać przed podjęciem decyzji.
  • Wymagane zaświadczenia – niektóre parabanki oczekują od klienta przedstawienia określonych dokumentów i zaświadczeń – Monify do nich nie należy!

Na jakie warunki należy się przygotować?

Mimo faktu, iż Monify nie wymaga od klienta zaświadczeń o dochodach, to są pewne dokumenty które dostarczenie jest konieczne do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę. Jest to wyciąg z rachunku firmy z okresu ostatnich 12 miesięcy, a także bilans i RZiS/KPiR za rok 2017 i I kwartał br. Są to dane które pozwalają na pozytywną weryfikację przedwstępną, co dla przedsiębiorcy raczej nie powinno być żadną trudnością. Niemniej jednak najważniejszą kwestią jaką osoba prowadząca firmę powinna mieć na uwadze jest to, by dobrze określić niezbędną na start czy rozwój działalności kwotę pieniędzy, jaką zamierza pożyczyć w Monify. Najlepszy do tego będzie dobry biznesplan wraz z kosztorysem, jeżeli jest to dopiero „raczkująca” firma. Jeżeli natomiast jest to już działalność która funkcjonuje na rynku, warto zasięgnąć opinii specjalisty, czyli doradcy kredytowego Monify. Opinie na temat takich pracowników można również znaleźć w sieci, i zdecydowanie są one pozytywne. Podkreślają one doświadczenie i fachową wiedzę, nieukierunkowaną w żaden sposób na zysk firmy, ale faktyczne doradzenie klientowi i znalezienie dla niego najlepszego rozwiązania. Parabank Monify jest przodującym liderem na rynku parabanków w Polsce, a z jego ofertą zdecydowanie warto się liczyć przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.