Banknot pożyczki

banknot.plBanknot to nowoczesna firma pozabankowa oferująca usługi finansowe. Jej właścicielem jest holding Yes Finance S.A., z siedzibą w Warszawie. Pożyczka w tej firmie to nie typowa pożyczka pozabankowa a pożyczkowa linia odnawialna. W ramach pożyczki odnawialnej możesz pożyczyć kwotę w wysokości od 500 zł do 5 000 zł. Pieniądze z pożyczki można również przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczone pieniądze należy zwrócić w okresie 4 miesięcy. Dzięki tej usłudze pożyczkobiorca ma możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy.

Oferta pożyczkowa Banknot.pl ma charakter odnawialny. Takie rozwiązanie daje możliwość wielkokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy. Pożyczkodawca ma stały dostęp do środków finansowych i sam decyduje, jaką kwotę wypłacić. Warto mieć na uwadze, że każda spłata zmniejsza zadłużenie, powiększając przy tym możliwy kapitał pożyczkowy. Usługa z kredytem odnawialnym jest dostępna 100% online, całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Banknot logowanie

Z oferty tej firmy może skorzystać, każdy, kto ukończył 18 lat, a nie przekroczył 70 roku życia i jest zameldowany na terenie Polski. Musisz posiadać rachunek w banku i być jego jedynym właścicielem. Dodatkowo nie możesz widnieć w bazach dłużników i powinieneś wypełnić poprawnie wniosek na stronie banknot.pl. Wnioskowanie o pożyczkę w ten firmie jest bardzo proste.

 1. W pierwszym kroku należy określić kwotę pożyczki i kliknąć ikonę weź pożyczkę. Bardzo krótki wniosek do założenia konta: imię i nazwisko, adres mail;
 2. Na podany mail wysyłane jest hasło weryfikacyjne, które trzeba będzie wpisać w kolejnym kroku. Wówczas wypełnia się również kilka rubryk z danymi teleadresowymi, informacje o dochodach, posiadanych zobowiązaniach, także nr rachunku (warto go przygotować);
 3. Konieczne jest wyrażenie zgody na sprawdzenie w BIK, BIG InfoMonitor, KRD, ERIF;
 4. Banknot daje wybór, co do weryfikacji tożsamości: przelew 1 zł z rachunku osobistego bądź skorzystanie ze specjalnej aplikacji (zero kosztów);
 5. Przyznanie pożyczki. Wnioskujący otrzyma powiadomienie o przyznaniu pożyczki SMS-em oraz e-mailem;
 6. Wypłata pieniędzy. Całość pożyczki zostanie wysłana od razu na konto klienta. Jeśli w trakcie trwania umowy klient będzie miał do dyspozycji dodatkową kwotę, może zlecić wypłatę za pomocą swojego profilu.

Banknot kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Yes Finance Spółka Akcyjna
Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa
E-mail: kontakt@banknot.pl
WWW: www.banknot.pl
Telefon kontaktowy: (+48) 22 213 89 10
Godziny pracy: pon. – pt.: 09:00 – 18:00

Banknot opinie

Firma Banknot stawia na: wygodę i elastyczność, przejrzystość, brak ukrytych kosztów i szybkość podejmowania decyzji. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek odnawialnych przez internet. Poniżej przedstawiamy opinie innych ludzi na temat pożyczek odnawialnych.

Kaja 45 lat:

 • Firma uczciwie i w miarę szybko pieniądze wypłacają. Warunki są proste i przejrzyste, pożyczka udzielona bardzo szybko bez zbędnych weryfikacji.

Stefan 60 lat:

 • Pożyczka bardzo elastyczna z przejrzystą umową i komfortowymi warunkami.

Krzysztof 48 lat:

 • Pożyczka błyskawiczna na bardzo dobrych warunkach! Limit kredytowy to wspaniały wynalazek. Lepszy od klasycznej pożyczki. Wielokrotnie uratował mnie przed finansowym dołkiem.

Karol 33 lata:

 • Póki, co raz skorzystałem z ich oferty, ale pewnie jeszcze wrócę. Mogę szczerze polecić, bez problemu udzielają pożyczki.

Kinga 20 lat:

 • Pożyczka od 18 lat! Mało formalności i miła obsługa! Jest ok!

Marcelina 32 lata:

 • Skorzystałam z oferty szkoda, że tylko cztery miesiące na zwrot pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.