AlfaKredyt

alfa kredytMarka Alfakredyt jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, udzielającą szybkich pożyczek gotówkowych. Oferta od tej firmy jest godna uwagi ze względu na dosyć atrakcyjne warunki pożyczek.

Alfa Kredyt specjalizuje się w udzielaniu pożyczek chwilówek dostępnych całkowicie online. W swojej ofercie firma ma darmową pożyczkę do 2000 złotych na 30 dni. W firmie tej pierwsza pożyczka będzie kosztować klienta 0 złotych pod warunkiem, że zostanie ona spłacona w terminie. Kolejne pożyczki mogą opiewać na wyższe kwoty do 5000 zł. Okres spłaty będzie również wynosił 30 dni. Kolejne pożyczki oprócz pierwszej są płatne.

Klientem Alfakredyt może zostać osoba, która ma pełną zdolność do czynności prawnych, ma obywatelstwo polskie, zamieszkuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i posiada pozytywną historię w Biurze Informacji Gospodarczej. Osoba także musi mieć od 21 do 65 lat i spełniać wszystkie warunki wymienione w Regulaminie i Umowie z Alfakredyt.

AlfaKredyt logowanie

Firma pożyczkowa Alfakredyt to pożyczkodawca, który oferuje klientom szybkie pożyczki pozabankowe. W firmie pożyczkowe wniosek jest bardzo prosty i przejrzysty. Osoby, które chcą się starać o pożyczkę powinny:

  1. Wypełnić formularz rejestracyjny dostępny poprzez funkcję “weź pożyczkę”, potrzebny będzie nam do tego dowód osobisty oraz telefon komórkowy, musimy też podać nasze dane dotyczące zatrudnienia;
  2. Po poprawnie wypełnionym formularzu, pozostaje nam zweryfikowanie naszych danych poprzez przelanie 1 grosza na konto Alfa Kredyt w celu weryfikacji danych;
  3. Jeśli przelew doszedł i dane się zgadzają, a nasza zdolność została oceniona pozytywnie, dostaniemy informacje o zaakceptowaniu naszego wniosku i wypłaceniu nam pożyczki;
  4. Jeśli mamy konto w tym samym banku co Alfa Kredyt, to gotówka będzie w ciągu 15 minut na naszym koncie, jeśli nie to musimy czekać cały dzień lub do następnego dnia roboczego.

AlfaKredyt kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Alfakredyt Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Pańska 96 lok. 38, Warszawa

E-mail: info@alfakredyt.pl

WWW: www.alfakredyt.pl

Telefon kontaktowy: 876 181 062

Godziny pracy: Pn. – Pt. 07:00 – 22:00

AlfaKredyt opinie

Firma pożyczkowa Alfa Kredyt udziela szybkich chwilówek online. Pieniądze na koncie klienta mogą znaleźć się w 15 minut od złożenia wniosku. Klienci bardzo doceniają szczególnie łatwość zaciągania pożyczek, wygodne warunki spłaty i dość wysokie dostępne kwoty.

Filip 30 lat:

  • Firma Alfakredyt to firma godna polecenia, pieniądze zostały przesłane w 20 min. Wniosek wypełniony bez żadnych problemów.

Jarek 42 lata:

  • Alfakredyt to uczciwy pożyczkodawca, udzielili mi pierwszą darmową pożyczkę. Całe wnioskowanie o pożyczkę odbywa się online, co bardzo ułatwia pożyczanie. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Polecam

Agata 35 lat:

  • Potrzebowałam pieniędzy na ważny wyjazd, w internecie znalazłam korzystną ofertę od tej firmy i skorzystałam. Pieniądze zostały mi udzielone.

Michał 36 lat:

  • Oferta pożyczki zdecydowanie bardzo dobra, bez żadnych problemów udzielili mi pożyczki. Firma wyróżnia się na tle innych pożyczek przede wszystkim wielką uczciwością.

Bartek 45 lat:

  • Pożyczkę uzyskałem bez żadnych problemów. Oferta od tej firmy jest bardzo korzystna cenowo. Polecam.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.